Авто

Автосалон в Нью-Йорку не відбудеться через коронавірус. Виставку переносять вже в четвертий раз

Auto show

Президент Нью-Йоркського автосалону Марк Шенберг випустив заяву про скасування виставки, яка повинна була відбутися 20-29 серпня. Це вже четверте перенесення заходу: після скасування навесні 2020 року двері виставкового комплексу імені Джейкоба Джейвітса повинні були відкритися в кінці літа, а потім і на початку осені, але в підсумку виставку перенесли на кінець літа 2021 року.

Однак в США зростає число випадків зараження Дельта-штамом коронавірусу, так що організатори вирішили не ризикувати і відклали автосалон до весни 2022 року.

Читайте також:  Subaru і Toyota зупиняють заводи в Японії

В середині липня в США пройшов Чиказький автосалон, проте великою кількістю прем’єр виставка не блищала. Зате на моторшоу в Нью-Йорку очікувалися відразу кілька значущих дебютів: Nissan і Subaru планували представити спорктари Z і WRX, а Hyundai повинна була показати Elantra N для американського ринку. З великою часткою ймовірності, новинки все одно розсекретять, але в онлайн-форматі.

Найближчим автомобільним салоном стане Internationale Automobil-Ausstellung (IAA), який пройде в Мюнхені з 7 по 12 вересня 2021 року. Раніше IAA проводився у Франкфурті, проте в 2019 році закінчився контракт Німецької асоціації автомобільної промисловості та місцевого виставкового центру Messe Frankfurt, так що Захід вирішено було перенести в інше німецьке місто — вибір припав на Мюнхен.

Читайте також:  Представлено найпотужніший Mercedes-AMG. І це гібридний ліфтбек

Вже відомо, що Daimler готує до автосалону вісім новинок, а концерн Stellantis, в який входять 14 марок, відмовився від участі.

Також раніше були оголошені нові дати проведення Женевського автосалону: згідно з планами, виставка пройде з 19 по 27 лютого 2022 року, а прес-дні призначені на 17-18 лютого.

Традиційно Женевський автосалон проходив у березні. В останній проведеній виставці 2019 року взяли участь 184 компанії, а кількість відвідувачів перевищила 600 тисяч. У 2020 і 2021 році захід скасували через коронавірус.

Джерело: Autoshowny