Бізнес ідеї

Як організувати бізнес «чоловік на годину»?

Чоловік на годину

Якщо Ви маєте хоч би елементарні навики в домашній чоловічій роботі, то «чоловік на годину» – ідеальний спосіб почати свою справу. Забити цвях, полагодити поламану побутову техніку або поміняти лампочку може не кожна жінка, і навіть не кожен чоловік. А також крім умінь іноді не вистачає часу, тому організація бізнесу чоловік на годину як бізнес-ідея це прекрасний варіант для початку підприємницької діяльності. «Чоловік на годину» зможе у важкий час послужити способом підробітку, а згодом стати цілою організацією, що приносить стабільний щомісячний дохід. Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі бізнес-план послуги «чоловік на годину», а також поради від фахівців цієї галузі.

Ремонт сантехніки

Для того щоб почати свій бізнес дрібної побутової допомоги необхідно мати тільки елементарні навички домашньої чоловічої роботи.

З ЧОГО ПОЧАТИ?

Для того щоб відкрити свою справу в цій сфері необхідно скласти бізнес-план послуги «чоловік на годину». Розрахувати економічні показники, оцінити свої можливості, вивчити ринок конкуренції.

Після того як бізнес-план готовий необхідно зареєструвати юридичну особу і вибрати організаційно-правову форму. Найбільш підходящим варіантом буде ПП з спрощеною системою оподаткування та звітності, у випадку розвитку фірми можна буде згодом зареєструвати ТОВ.

Наступним етапом перед відкриттям фірми буде вибір послуг, що надаються. Зазвичай представник компанії «Чоловік на годину» надає наступні послуги:

  • Підключення та налаштування побутової техніки;
  • Складання меблів та інших елементів інтер’єру;
  • Установка карнизів, люстр;
  • Встановлення супутникових антен;
  • Врізка замків;
  • Ремонт техніки та електрики;
  • Дрібний побутовий ремонт.

Як ми бачимо нічого надприродного в послугах, що надаються не пропонується, тим не менш, на них можна непогано підзаробити.

НЕОБХІДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Для того щоб успішно надавати послуги чоловіка на годину необхідно закупити необхідне обладнання. Для початку рекомендується придбати шуруповерти, дриль і перфоратор, вони часто потрібні при складанні меблів, установки антен і карнизів. Також необхідно закупити набір гайкових ключів, викрутки, молотки, електролобзик, плоскогубці, болгарка, метр.

Інструменти

Для роботи майстрів необхідно купувати якісні інструменти, так як високе навантаження можуть витримати тільки професійні марки.

При покупці інструменту необхідно орієнтуватися на надійні та професійні марки, так як ними будуть користуватися щодня. Подібне навантаження зможуть витримати тільки професійне обладнання. При цьому немає необхідності закуповувати відразу повний набір інструментів, деякі з них можна брати в оренду. Середня вартість набору таких інструментів становить від 10 до 25 000 гривень.

Читайте також:  6 робочих зарубіжних бізнес ідей для жінок

Якщо Ви збираєтеся почати свій бізнес вже з найманим персоналом, то доведеться витратитися на кілька подібних наборів або шукати співробітників зі своїм інструментом.

ПЕРСОНАЛ

Надавати послуги дрібної побутової допомоги можна почати і самостійно, але якщо Ви прагнете до відкриття власної справи, то необхідно найняти досвідчений персонал.

По-перше, потрібна людина, яка буде приймати дзвінки – диспетчер. Звичайно, на першому етапі це можна робити самостійно, але з розвитком компанії це буде проблематично. Заробітна плата диспетчера становить від 3 до 5 000 гривень.

Також знадобляться додаткові майстра, які надаватимуть послуги компанії. Кількість майстрів напряму залежатиме від кількості замовлень, на перших етапах досить 2-3 чоловік. Заробітна плата майстра складається з невеликого окладу і відсотків від виконаної роботи, в середньому майстер отримує 3-6 тисяч гривень.

Ремонт замку

Майстер компанії «чоловік на годину» в середньому отримує 3-6 тисяч гривень.

Для того щоб організація постійно поповнювалася необхідним обладнанням потрібен постачальник, але при малих обертах цим можна зайнятися самостійно. Тому, що працівник повинен отримувати не менше 3 000 гривень.

Щоб вести податкову звітність, і здавати декларації в пенсійний, страховий фонд буде потрібний бухгалтер. Кращим виходом буде найняти бухгалтера на аутсорингу, який буде отримувати 2 000 гривень щомісяця.

При наявності майстрів необхідно задуматися про закупівлю уніформи, це дозволить Вашый організації бути соліднішою в очах клієнтів і послужить додатковою рекламою.

ОПЛАТА ЗА ПОСЛУГИ

Прайс на надання послуг «чоловіка на годину» розрізняється залежно від розміру міста та якості надаваних послуг. Звичайно, вартість настройки побутової техніки та установки міжкімнатних дверей буде різною.

Зборка мебелі

Вартість послуг майстра залежить від терміновості і складності замовлення.

Також крім оплати за роботу можна брати гроші за виклик, це окупить витрати на проїзд до клієнта. Адже деякі послуги можуть коштувати всього 40-70 гривень, що покриє лише дорогу. Вартість виклику зазвичай становить 50-100 гривень. Однак на першому етапі краще виключити стягування плати за виклик, щоб скласти конкуренцію існуючим фірмам.

Читайте також:  Популярний бізнес: Відкриваємо свій інтернет-магазин одягу

РЕКЛАМА

Для реклами послуг компанії «чоловік на годину» можна використовувати практично всі види реклами, від оголошень у газеті до інтернету. Друкований варіант реклами охопить дорослу аудиторію, яка не освоїла всесвітню мережу. Оголошення можна розмістити в рубриці «Послуги». Роздача листівок і візиток також приносять гарну віддачу, і сприяє збору клієнтської бази. Можна роздрукувати і розмістити оголошення з контактним телефоном на під’їздах будинків і дошках оголошень біля зупинок громадського транспорту.

Самим просунутим способом реклами компанії може стати сайт-візитка компанії з докладним переліком послуг. Хороший сайт не тільки проінформує людей, але і допоможе збирати заявки на виконання роботи.

ПРИМІЩЕННЯ

Якщо компанія досягла рівня, на якому необхідно знімати приміщення, де будуть перебувати майстри і диспетчер весь робочий день, то необхідно придивитися до спальних районів міста. Так як найбільший попит буде саме там, і фахівці зможуть швидко добиратися до клієнтів.

У приміщенні повинні бути зручні під’їзні шляхи, так як багато інструментів мають чималу вагу, і дотягнути їх до автомобіля не так-то просто. Площа офісу може бути 30-40 квадратних метрів, у ньому повинні бути кілька кімнат: приймальня, склад для інструментів і кімната відпочинку майстрів.

ВИДАТКИ ТА ДОХОДИ КОМПАНІЇ

Стартові вкладення на розвиток фірми в основному складаються з покупки інструментів. Для початку необхідно купити 2-3 набору інструментів вартістю 15000 гривень кожен. Після цього потрібно замовити уніформу для співробітників фірми, ці витрати складуть від 10 до 15 000 гривень. Витратні матеріали для інструментів обійдуться підприємцю в 5-10 тисяч гривень. Разом витрати на першому етапі складають 50-70 тисяч гривень.

Наступним етапом буде створення сайту, реклама та найм персоналу. Сайт-візитка буде коштувати 10-15 тисяч гривень, реклама в газеті і роздача візиток – 5000 гривень. На персонал щомісяця потрібно від 12 до 20 000 гривень на місяць. Орендна плата за офіс складе від 6 до 10 000 гривень. Разом щомісячні витрати складуть близько 30 000.

Прибуток компанії, яка вже змогла заявити себе на ринку послуг, складає в середньому від 50 до 100 000 гривень щомісяця. Окупність компанії «чоловік на годину» становить від 6 місяців до року.

«Чоловік на годину» один з найперспективніших і рентабельних бізнесів в Україні, на першому етапі можна обійтися без великих капіталовкладень, працюючи самостійно. Саме тому багато підприємців звертаються до цієї ніші для започаткування власної справи.

Залишити коментар