Авто

Ford збільшить інвестиції у створення та випуск електромобілів

Ford F-150 Lightning

Американська компанія Ford анонсувала збільшення асигнувань на розвиток електричного напрямку в своїй діяльності. Очікується, що, починаючи з 2023 року, обсяг витрат на НДДКР зі створення машин із ДВЗ вперше поступляться інвестиціям в електромобілі.

Про це повідомляє портал Сarscoops. Автовиробник планує до 2025 року інвестувати в електрифікацію своєї продукції $30 млрд, що дозволить істотно розширити асортимент екологічно чистої продукції.

За словами Лізи Дрейк, однієї з топменеджерів компанії, “з 2023 року на електромобілі буде витрачатися більше коштів, ніж на машини з ДВЗ”. Також вона зазначила, що в компанії дуже натхненні несподіваним успіхом електричних Mustang Mach-E та F-150 Lightning, 70% покупців яких уперше стали власниками автомобіля марки Ford.

Читайте також:  Rivian випередила Tesla і запустила збірку електричного пікапа

Минулого тижня керівник Ford Джим Фарлі у своєму інтерв’ю виданню Detroit News зазначив, що “компанія отримала понад 120 тисяч попередніх замовлень на пікап F-150 Lightning, причому 75% покупців раніше надавали перевагу автомобілям інших брендів”.

У керівництві компанії Ford сподіваються на подальші ініціативи уряду Байдена у галузі електрифікації автомобільного транспорту. Передбачається, що до 2030 року половина автомобілів, реалізованих на американському ринку, матимуть електропривід.