Авто

Озвучені терміни появи великого Toyota Highlander з приставкою Grand

Toyota Highlander

Чутки про нову модель Toyota, яка отримає назву Grand Highlander, ходять з початку 2021 року. Це буде найбільший кросовер марки з несучим кузовом. Він отримає три ряди сидінь, а в основу ляже та ж платформа, на якій побудований пікап Tundra.

Згідно з новою інформацією, яку наводить Automotive News, Toyota Grand Highlander вже знаходиться в розробці, а його дебют, імовірно, відбудеться протягом 2023 року.

Читайте також:  Автомобіль Apple: з'явилася інформація про угоду з Toyota

За попередніми даними, Grand Highlander перевершить нинішній 4,9-метровий Highlander в довжину, причому надбавка в першу чергу позначиться на просторі для пасажирів третього ряду. Дизайн екстер’єру та інтер’єру моделей буде ідентичний, як і лінійка двигунів.

Йдеться про гаму для американської версії Highlander. Вона включає 3,5-літрову «шістку» потужністю 295 кінських сил і гібридну установку на базі чотирициліндрового двигуна об’ємом 2,5 літра.

Раніше повідомлялося, що в планах Toyota — перенесення збірки моделі Sequoia з заводу в Індіані, де в тому числі випускають Highlander, в Техас. Це відбудеться вже в 2022 році. Швидше за все, звільнилися потужності підприємства в Індіані займе саме Grand Highlander.

Читайте також:  Електромобілі займуть дві третини світового ринку через 19 років

У самій Toyota поки не підтвердили появу Grand Highlander, хоча патент на цю назву компанія отримала ще в кінці 2020 року.

Актуальний Highlander представлений на російському ринку: за першу половину 2021 року в країні реалізували 763 кросовера. Таким чином, модель популярніше компактного C-HR (422 проданих примірника), але менш затребувана в порівнянні з іншими SUV японської марки.