Технології

YouTube готує зниження ціни на Premium-підписку без реклами

Youtube Premium

Популярна опція відключення реклами при перегляді відео на YouTube незабаром може стати ще більш доступною. Користувачі деяких регіонів виявили в тарифній сітці Google нову підписку YouTube Premium Lite, яка обходиться помітно дешевше актуальною ціни «безрекламних» доступу.

Зараз для європейських користувачів вартість індивідуальної передплати на YouTube Premium становить € 11,99 в місяць. Є і «сімейний» варіант, який передбачає тарифний план на п’ять чоловік – він обійдеться користувачам в € 17,99.

Читайте також:  Apple усунула небезпечну уразливість в новій версії iOS

YouTube Premium

Однак днями сервіс запустив в Нідерландах спеціальну версію підписки Premium Lite, яка коштує € 6,99 за місяць обслуговування. При цьому в неї входить тільки функція відключення реклами в роликах.

Про нововведення розповів один з користувачів YouTube, який вирішив відмовитися від подальшого платного використання сервісу, і отримав пропозицію про перехід на більш доступний тариф.

За його словами, активація Lite-підписки вимагає тимчасового відключення блокувальника реклами в браузері. Зараз пропозиція дійсна на території Нідерландів, Фінляндії та Швеції.