Технології

Куртку Стіва Джобса і перший комп’ютер Apple виставлять на аукціон

Стів Джобс

Американський аукціонний дім RR Auction анонсував кілька рідкісних лотів для шанувальників компанії Apple. Незабаром стати володарем раритетного комп’ютера Apple 1 і особистих речей засновника бренду Стіва Джобса зможе будь-хто. Якщо, звичайно, буде готовий викласти за це кругленьку суму.

RR Auction запропонує учасникам торгів значну добірку колекційних предметів. Зокрема, з молотка піде керівництво по експлуатації комп’ютера Apple II, яке особисто підписав Джобс для сина Майкла Брюер, який займався переговорами про права на розповсюдження продукції Apple в Великобританії.

Читайте також:  Apple продала рекордну кількість планшетів

Apple

Виставлять на продаж і оригінальний Apple I в повністю справному стані, оцінений в 7 балів з 10. Стартова вартість комп’ютера складе $ 50 000, але в ході торгів, на думку аналітиків, його ціна може перевалити за $ 400 тисяч. У комплекті з комп’ютером додаються 11 оригінальних сторінок керівництва по експлуатації, касети, портативний магнітофон, а також фірмова клавіатура.

Apple

Крім того, організатори аукціону запропонують покупцям куртку і візитну картку засновника Apple, а також материнську плату Macintosh 128K з автографами Джобса і одного з авторів проекту Macintosh Джеффа Раскіна. За керівництво по експлуатації та бомбер RR Auction планує виручити не менше 25 тисяч доларів. Торги за все зазначені лоти почнуться 13 серпня 2021 року.