Авто

Toyota почне випускати запчастини для старого Land Cruiser

Toyota

В рамках проекту GR Heritage Parts компанія Toyota почне випускати запчастини для Land Cruiser J40, який проводився в Японії з 1960 по 1984 рік.

Після того, як позашляховик зняли з конвеєра на батьківщині, він випускався в Бразилії аж до 2001 року, але під іншим ім’ям – Bandeirante. Для шанувальників класичної моделі Toyota відновить продаж оригінальних деталей J40 з 2022 року.

Щоб дізнатися, в яких комплектуючих особливо гостро потребують власники старих Land Cruiser, Toyota зв’язалася з фан-клубами, присвяченими моделі, і запустила опитування на своєму сайті.

Читайте також:  Rivian випередила Tesla і запустила збірку електричного пікапа

З’ясувалося, що основні проблеми стосуються двигунів, трансмісії і вихлопної системи позашляховиків. Ймовірно, їх деталі та будуть знову запущені у виробництво в наступному році, щоб старі Toyota залишалися на ходу якомога довше.

Раніше Toyota вже відновила випуск і продаж дефіцитних деталей для Supra поколінь A70 і A80, а також 2000GT. Крім цього, компанія планує аналогічний крок для Land Cruiser більш пізніх поколінь – правда, позашляховик з індексом 70 до сих пір продається в Австралії і навіть збирається оновитися в 2022 році.

Тим часом новий Toyota Land Cruiser 300, представлений на початку літа, користується ажіотажним попитом. В Японії ще до серпня було зібрано 20 тисяч заявок, і черга за деякими версіями позашляховика розтягнулася на 2-4 роки.