Авто

Відео: Tesla Model X на бездоріжжі виявилася гірше кросовера Fiat Panda

Tesla model X

На YouTube-каналі Carwow опублікували відео незвичайного змагання, учасниками якого стали компактний кросовер Fiat Panda Cross і електрокар Tesla Model X. Автомобілям потрібно було проїхати на швидкість кілька ділянок позашляхової траси. По завершенню серії заїздів 83-сильний «Фіат» здобув несподівану перемогу над дітищем Ілона Маска.

В даний час Tesla Model X є одним з найбільш високотехнологічних автомобілів в світі. Електрокар обладнаний всілякими розумними помічниками, а також системами безпеки, що дозволяють називати модель «вінцем творіння» автомобільної промисловості. У рух кросовер призводить 422-сильна електрична силова установка.

Читайте також:  Mercedes-AMG анонсував прем'єру першого електрокара

Однак всі ці характеристики не змогли допомогти електрокару впорається з компактним Fiat Panda Cross, чий дорожній просвіт становить 261 міліметр.

Італійський повнопривідний кросовер вагою 1 165 кілограмів, обладнаний літровим мотором потужністю 85 кінських сил, помітно поступається і в габаритах, і в потужності американському електрокару.

Головною перевагою моделі є її компактність. В умовах бездоріжжя короткий радіус розвороту робить Panda Cross таким же маневреним, як і в місті.

Під час класичного дрег-заїзду Tesla Model X не залишив б не єдиного шансу італійському кросоверу. Однак в умовах бездоріжжя Fiat Panda Cross за рахунок меншої маси і більшої маневреності виявився більш пристосований до подібних умов, подолавши майже всі випробування з істотним відривом від електрокара Ілона Маска.

Читайте також:  Maserati оголосила терміни прем'єри нового кросовера

В кінці квітня Volkswagen спільно з американським раллістом, каскадером і шоуменом Таннером Фаустом допрацював електрокар ID.4 для гонок по бездоріжжю. Офф-роуд версія кросовера візьме участь в гонці Baja 1000 по мексиканській пустелі.

Джерело: YouTube/Carwow