Технології

Імплант Ілона Маска дозволить керувати смартфоном силою думки

Neuralink

Компанія Neuralink вже провела кілька успішних випробування мозкового імпланта і явно не збирається на цьому зупинятися. Як стало відомо, мозковий інтерфейс Ілона Маска дозволить людям управляти гаджетами силою думки.

Вже кілька років фахівці Neuralink розробляють пристрій нейронного інтерфейсу під назвою N1Link. Мікрочіп буде вживлятися в головний мозок людини, що дозволить відстежувати і передавати сигнали в обхід інших частин тіла.

Нещодавно представники Neuralink розповіли про останній етап фінансування: в його рамках були отримані 205 мільйонів, які направлять на конкретні цілі. Перш за все це призведе до виходу чіпа на комерційний ринок.

Читайте також:  Apple Watch незабаром отримають новий набір медичних функцій

У компанії обіцяють, що імплант Neuralink дозволить квадриплегікам знайти цифрову свободу. Вказується, що з його допомогою паралізовані люди зможуть природним чином взаємодіяти зі своїми комп’ютерами або телефонами — для цього їм потрібно буде лише подумати про потрібну дію.

На початку року Ілон Маск заявив, що перші випробування імпланта Neuralink на людях можуть стартувати вже до кінця поточного року. Правда, це ж він обіцяв і в 2020-му.