Технології

Google серйозно обмежить роботу старих версій Android

Android Gingerbread

Незабаром після “похорону” Android Jelly Bean компанія Google оголосила про нові обмеження для ще старішої версії ОС. На цей раз “під роздачу” потрапили власники смартфонів зі встановленою Android Gingerbread — вже скоро вони позбудуться можливості повноцінно використовувати свої пристрої.

З 27 вересня 2021 року Google відключить авторизацію у фірмових сервісах для гаджетів, що працюють під управлінням Android 2.3.7 і старіших ревізій прошивки.

Таким чином, апарати позбудуться можливості використовувати фірмові сервіси на кшталт Gmail і “Google карти”. Як відзначають представники компанії, рішення було прийнято з міркувань конфіденційності та захисту облікових записів користувачів.

Читайте також:  Нові світлодіодні лампи Philips прослужать 50 років

Щоб продовжити роботи з софтом, буде потрібно оновлення ОС до версії Android 3.0 і новіше.

Представники Google відзначають, що обмеження не вплине на основну аудиторію користувачів операційної системи Android. Згідно з наведеною самою компанією статистикою, в квітні 2020 року в світі залишалося лише близько 0,2% пристроїв, які працюють під управлінням Android Gingerbread і мають доступ до магазину додатків Google Play. Остання версія цієї прошивки була випущена у вересні 2011 року.