Технології

Покупці нових MacBook поскаржилися на серйозний брак дисплеїв

Apple MacBook Pro

У мережі почали з’являтися відгуки власників останніх моделей ноутбуків Apple з процесором М1. І вони виявилися далеко не захопленими: як стверджують покупці, екрани портативних ПК тріскаються без видимих на те причин при штатному повсякденному використанні.

Скарги на якість екранів ноутбуків з’явилися як на офіційному форумі Apple, так і на порталі Reddit. За словами «постраждалих», матриці нових MacBook Pro і Air покриваються тріщинами в момент відкриття або закриття кришки.

Читайте також:  Xiaomi анонсувала нове покоління OLED-телевізорів

Apple MacBook

При цьому авторизовані сервісні центри в більшості випадків відмовляють в гарантійному ремонті пристроїв, заявляючи, що користувач сам винен у виході екрану з ладу, а вартість його заміни становить близько $790.

Користувачі припустили, що дефект може бути викликаний конструкцією рамки по периметру верхньої кришки, яка не захищає матрицю належним чином.

В результаті при спробі відкрити дисплей однією рукою дисплей виходить з ладу через механічне навантаження. Сама Apple відгуки користувачів, які зіткнулися з дефектом, офіційно не прокоментувала.