Технології

Intel випадково розкрила характеристики стандарту Thunderbolt 5

Thunderbolt 5

Інсайдерів мимоволі став топ-менеджер Intel Грегорі Брайнт. У своєму Twitter він опублікував кілька знімків, зроблених в ході робочої поїздки – і на одному з них засвітився опис нового швидкісного стандарту із зазначенням його ключових споживчих характеристик.

Фотографія, яка вже видалена з блогу менеджера, була зроблена в одному з дослідницьких центрів Intel, розташованому на території Ізраїлю.

Thunderbolt 5

Судячи з напису USB 80G на слайді, мова про інтерфейс зі швидкістю з’єднання до 80 Гбіт / с – вдвічі більше, ніж у актуальної ревізії. При цьому новий стандарт імовірно збереже зворотну сумісність з існуючими портами USB Type-C.

Читайте також:  Олімпійські медалі з смартфонів виявилися низької якості

Ще однією фішкою інтерфейсу, згідно знімку, стане підтримка технології трирівневої імульсно-амплітудної модуляції PAM-3, що в теорії забезпечить 50-відсотковий приріст швидкості в порівнянні з дворівневим кодуванням NRZ.

Крім того, на слайді присутня Згадка якогось 6-нм чіпа з підтримкою Thunderbolt 5, що натякає на плани Intel по переходу на більш «тонкі» моделі процесорів. Дата анонсу нового стандарту поки невідома.

Джерело: Tom’s Hardware