Авто

У США почнуть видавати паперові автономери через брак металевих

Номер авто

У США почнуть видавати паперові автомобільні номери через брак металевих. Про дефіцит пластин повідомили аудитори округу Терстон (штат Вашингтон).

Найближчим часом проблема не вирішиться, і автовласникам видаватимуть тимчасові номерні знаки з терміном дії 60 днів. Поки штат зіткнувся з відсутністю номером для легкових машин, а реєстрація причепів і мотоциклів проходить в штатному режимі.

Чиновники пов’язують брак металевих державних номерів з пандемією коронавірусу — через обмежувальні заходи виробництво пластин сповільнилося, а віддати штампування реєстраційних знаків на аутсорсинг влада не встигла.

Читайте також:  Перший електромобіль Cadillac отримає 500-сильну повнопривідну версію

Сторонні фірми почнуть виготовляти номери з серпня, але в штаті Вашингтон не дають прогнози, коли дефіцит номерів вдасться подолати. Проблема в тому, що транзитні паперові номери, які будуть тимчасово видавати замість металевих, діють тільки 60 днів, тобто автовласникам доведеться знову витрачати час на перереєстрацію.

Влада США вирішила полегшити життя покупцям нових автомобілів – весь запас металевих пластин віддали в автосалони, так що при первинній реєстрації паперові номери постараються не видавати.

Джерело: Thurstoncountywa.gov