Технології

Робот-офіціант допомагає ресторану пережити складні часи [ВІДЕО]

Робот-офіціант

Ресторан Sugar Mediterranean Bistro в місті Стоктон штат Каліфорнія поповнив штат новим співробітником. На подив відвідувачів, ним став робот, що збирає зі столів тарілки і розносить Підноси із замовленнями.

За словами генерального директора ресторану Анни Ортіс, вона зіткнулася з дефіцитом робочих рук. Працівників просто немає, а значить, настав час для нестандартних рішень.

Анна розповіла, що їй на допомогу прийшов робот, здатний взяти на себе збір брудних тарілок зі столів і доставку готової їжі відвідувачам.

Читайте також:  Інсайдери назвали дату презентації iPhone 13 і ціну всіх його версій

На щастя, велика частина людей ставиться з розумінням до незграбного механізму. За час його роботи не було ніяких скарг, але ж тепер люди повинні ставити на спеціальні полиці брудні тарілки, фактично займаючись самообслуговуванням.

Анна пояснює, що робот вміє доставляти їжу до потрібного столика за допомогою спеціальної програми. Він повністю автономний і управляється за допомогою ШІ.

Незважаючи на те що це не ідеальний вибір, машина дозволяє економити час. Особливо це помітно в обідню перерву, коли в ресторані годину пік.