Технології

Батько повернув синові здатність ходити за допомогою екзоскелета [ВІДЕО]

екзоскелет

Інженер побудував екзоскелет для свого сина. Прикутий до інвалідного крісла 16-річний підліток тепер може вставати і самостійно ходити по кімнаті.

Оскар Констанца прикутий до ліжка через вроджене неврологічне захворювання. На щастя, його батько розробляє екзоскелети для компанії Wandercraft у Франції, тому на прохання сина виготовити йому щось подібне він відгукнувся з натхненням.

Сьогодні Оскар пересувається, прикріпивши кілька механізмів до плечей, грудей, талії, колін і ступень. Він може пройти по кімнаті і самостійно розвернутися.

Читайте також:  Марсохід Perseverance зазнав першої поразки

Батько підлітка і за сумісництвом співзасновник компанії Wandercraf, зазначає, що зовнішній підтримуючий каркас, що імітує рухи тіла, був проданий десяткам лікарень по всьому світу за ціною $176 000 за одиницю. Його поки не можна купити приватній особі, але в майбутньому екзоскелет стане легше і буде придатний для повсякденного використання.

“Замість того щоб передавати інформацію від мозку до ніг, вона йде від пульта дистанційного керування», — заявляє 33-річний Кевін П’єтт, який втратив здатність ходити 10 років тому.