Авто

Land Rover Defender SVR може отримати мотор від BMW

Land Rover Defender V8

Навесні наступного року Land Rover збирається випустити на ринок високопродуктивну модифікацію позашляховика Defender зі звичною назвою SVR.

Модель, яка буде швидше, жорсткіше і дорожче «звичайного» Defender V8, отримає не канонічний компресорний 5,0-літровий V8, а 4,4-літровий бітурбомотор від BMW, потужність якого перевищить 600 кінських сил. Найпотужніший з Дефендерів поки розвиває 525 кінських сил і розганяється до “сотні” за 5,2 секунди.

У лютому нинішнього року Land Rover представив версію Defender з 5,0-літровим компресорним двигуном V8 потужністю 525 кінських сил, відомим за іншими моделями JLR. На даний момент це найпотужніший серійний Defender в історії, але скоро ситуація може змінитися.

Читайте також:  Ось так виглядає Toyota, яка доїхала до Південного полюса за 40 годин. Це рекорд!

Як повідомляє видання Motor Trend з посиланням на власні джерела в Land Rover, придворне ательє марки вже працює над «зарядженою» версією позашляховика, яка отримає традиційну назву SVR.

Тим самим британці хочуть вивести Defender у високомаржинальний сегмент потужних позашляховиків, на які спостерігається стійкий попит. Land Rover Defender SVR буде доступний в обох модифікаціях-90 і 110.

На відміну від “звичайного” Defender V8, версія SVR повинна отримати інший мотор — 4,4-літровий V8 з бітурбонаддувом потужністю понад 600 кінських сил виробництва BMW.

Враховуючи, що молодша модель вже пропонує британську 5,0-літрову компресорну “вісімку”, виходить що позашляховик буде доступний з двома V8 на вибір. Defender SVR також отримає більш жорстку підвіску і потужні гальма, переналаштовану коробку передач, а також невеликі косметичні зміни. І, зрозуміло, більш високу ціну.