Авто

Власники нового Ford Bronco масово скаржаться на гучний свист

Ford Bronco

Перші покупці довгоочікуваного Ford Bronco нового покоління зіткнулися зі стороннім звуком, який з’являється на швидкостях більше 48 кілометрів на годину.

Джерел у гучного свисту може бути два: зазор між гратами радіатора і кришкою капота, який виробник вже пообіцяв виправити восени шляхом заміни ущільнювача на вдосконалений, а також щілини в корпусі водійського дзеркала, на які Ford поки не відреагував. Раніше власники нових Бронко скаржилися на якість виготовлення даху.

Читайте також:  Перший електромобіль Cadillac отримає 500-сильну повнопривідну версію

З початку поставок відродженого Ford Bronco пройшло трохи більше місяця, а до проблем з якістю виготовлення даху вже додалася ще одна, набагато більш неприємна. Багато покупців позашляховика повідомляють про гучний свист, який з’являється при русі по автомагістралі — на швидкостях понад 30 миль (48 кілометрів) на годину.

Судячи з повідомлень на тематичних форумах, причин у дратівливого звуку може бути дві — решітка радіатора і водійське дзеркало. Ford вже визнав проблему з гратами і пообіцяв вжити заходів — на думку виробника, свист виникає через проходження повітря між нею і капотом. Щоб виправити це, в жовтні з’явиться новий ущільнювач капота.

Читайте також:  Hyundai зареєструвала загадковий товарний знак IONE

Ця проблема стосується тільки версій Big Bend і Outer Banks — дизайн їх решітки відрізняється від інших комплектацій. Але на свист скаржаться власники і інших версій, тільки, на їхню думку, цього разу сторонній звук викликає водійське дзеркало – вірніше, зазори в його корпусі.

Якщо заклеїти їх ізолентою, свист зникає, якщо скласти дзеркало — теж. Причому пасажирське дзеркало, відзначають покупці позашляховика, подібних зазорів не має. На проблему з дзеркалом Ford поки ніяк не відреагував.