Авто

General Motors відмовиться від випуску кросоверів на користь пікапів

General Motors

General Motors відмовиться від випуску кросоверів на користь пікапів. Американський автогігант зіткнувся з дефіцитом напівпровідників і вирішив зробити ставку на повнорозмірні пікапи Chevrolet Silverado і GMC Sierra — їх виробництво відновлять 2 серпня.

Простій трьох заводів, на яких випускають кросовери Chevrolet Traverse і Buick Enclave, триватиме додатковий тиждень: середньорозмірні позашляховики почнуть випускати з 9 серпня.

Заводи General Motors, на яких випускаються бестселери концерну — вантажівки Chevrolet Silverado і GMC Sierra — простоювали або працювали з неповним завантаженням два тижні.

Читайте також:  Збірка Ford Mustang припинена через НП

Оскільки повнорозмірні пікапи – найважливіша продукція GM, було прийнято рішення відновити виробництво, “пожертвувавши” кросоверами.

Представник GM дав зрозуміти, що в складній і нестабільній ситуації виробничим групам довелося «знаходити творчі рішення», щоб звести до мінімуму втрати в самих маржинальних і конкурентних сегментах ринку.

Раніше в GM прийняли рішення оптимізувати конструкцію пікапів і позашляховиків — кілька партій автомобілів 2021 модельного року позбулися системи старт-стоп, а з числа опцій була прибрана бездротова зарядка для смартфона.

Джерело: Detroit Free Press