Технології

Тисячі фанатів Samsung просять не випускати Galaxy S22

Samsung Galaxy S22

Настільки дивна на перший погляд прохання отримала сильний відгук серед багатьох шанувальників південнокорейського бренду. Вони вважають, що компанії варто чергувати випуск своїх популярних лінійок смартфонів, а не відмовлятися від якоїсь з них на користь інших.

Звичайно ж, мова йде про серію Galaxy Note.

Відповідна петиція була створена на порталі Change.org авторами сайту SamMobile. Вони вважають, що у лінійки Galaxy Note є мільйони фанатів по всьому світу, які були дуже розчаровані, коли компанія оголосила про скасування випуску нових «ноутів» в цьому році.

Читайте також:  Характеристики нового планшета HTC злили в мережу до презентації

Замість цього Samsung вирішила зосередитися на складних моделях Galaxy Z, які отримають підтримку фірмового електронного пера S Pen і інших функцій, раніше доступних тільки на пристроях Galaxy Note.

“Отже, ось наша пропозиція: якщо не в 2021 році, як щодо нового флагмана Galaxy Note в першій половині 2022-го? Можливо, Samsung варто пропустити лінійку Galaxy S22 наступного року і замість цього дати нам Note? Samsung може підтримувати всі свої флагманські лінійки, чергуючи їх, і при цьому радувати всіх своїх шанувальників!” ,- йдеться в описі петиції.

На момент написання новини петицію підписало понад 10 000 осіб.