Технології

Apple впевнена, що чутки в інтернеті шкодять звичайним користувачам

Apple MagSafe Battery Pack

Юристи американської компанії зв’язалися з китайським постачальником прототипів ще не випущених пристроїв. В офіційному листі йдеться, що своїми діями він шкодить безпосередньо звичайним користувачам, оскільки робить презентації нових продуктів не такими цікавими.

У компанії вважають, що заснована на чутках несанкціонована реклама невипущених продуктів завдає шкоди інтересам споживачів, зменшуючи кількість сюрпризів для них в день презентації.

“Такі ситуації завдають шкоди інтересам споживачів і самої Apple. Очевидно, що коли неанонсована інформація про дизайн і характеристики продуктів Apple залишається конфіденційною, вона має реальну і потенційну комерційну цінність <...>

Читайте також:  Apple пішла на поступки розробникам iOS-додатків. Але не до кінця

Apple доклала всіх зусиль, щоб вжити суворих заходів для збереження конфіденційності будь-якої інформації про продукти Apple до їх офіційного випуску, щоб гарантувати, що кожен раз, коли Apple випускає новий продукт, він може здивувати публіку. Дуже важливо зберігати в секреті останні технологічні інновації Apple. Це частина ДНК компанії”, – йдеться в листі.

На думку Apple, реклама невипущеного обладнання – це незаконне розголошення комерційної таємниці. У цьому випадку китайський інсайдер опублікував “великий обсяг інформації на основі чуток по продуктам, які ще не вийшли Apple”, щоб отримати «широке визнання і велику кількість підписників в соціальних мережах».