Авто

Продажі Aston Martin зросли більш ніж утричі. Все завдяки одній моделі

Aston Martin DBX

Компанія Aston Martin опублікувала звіт про продажі в першому півріччі 2021 року. З нього випливає, що з січня по червень марці вдалося реалізувати 2901 автомобіль – на 224 відсотки більше, ніж за той же період минулого року, коли було продано тільки 895 машин.

Причини триразового зростання не тільки в затишшя на авторинку на початку 2020-го, але і в популярності однієї моделі – DBX, з якої марка вийшла в сегмент кросоверів.

Читайте також:  Перший кросовер Ferrari отримає двигун V12

Представлений восени 2019 року, перший кросовер Aston Martin швидко вибився в лідери продажів марки. З січня по червень 2021 року британці продали 1500 примірників DBX: таким чином, на нього припадають більше половини всіх проданих за цей період машин. Крім цього, успішно завершити півріччя компанія змогла завдяки зростанню продажів на найбільшому ринку — Китаї.

За шість місяців Астон продав автомобілів на 274 мільйони фунтів стерлінгів (27 мільярдів рублів), перевищивши торішній показник у п’ять разів. Середня вартість автомобілів зросла приблизно на 25 відсотків, до 151 000 фунтів стерлінгів (15,4 мільйона рублів).

Раніше глава Aston Martin Тобіас Мерс розповів, що Vantage і DB11 поточних поколінь будуть останніми спорткарами з двигунами внутрішнього згоряння, а в подальшому їх переведуть на електричні силові установки. Перший з них дебютує в 2025 році.

Читайте також:  Ford відкликає десятки тисяч машин. У них загоряються двигуни

Джерело: Carscoops