Технології

Google почистить магазин Android-додатків від «мертвих душ»

Google Play

Компанія оголосила про зміну політики роботи майданчика Google Play. Мова йде не тільки про видалення застарілих і непідтримуваних додатків — під «скорочення» потраплять і деякі акаунти розробників, а основною метою нововведень стане посилення безпеки платформи.

Google заявила, що має намір видаляти програмне забезпечення з вразливостями і серйозними помилками, які ніколи не виправлялися. Крім того, магазин буде очищений від тих облікових записів розробників, які не були активні протягом року і більше.

Google Play

Пояснюється це тим, що «занедбані» акаунти можуть бути використані хакерами для завантаження шкідливого ПЗ, особливо якщо вони не були посилені двофакторною аутентифікацією. Розробники, програми та профілі яких підлягають видаленню зможуть створювати для магазину нові облікові записи, але не відновлювати старі.

Читайте також:  NeXt iFLY - безпілотна кабінка для польотів по місту

Винятком стануть акаунти, пов’язані з якими додатки налічують більше 1000 установок або в яких здійснювалися покупки протягом останніх 90 днів. Дату вступу нових правил в силу Google поки не оголошувала.