Технології

Скасований сервіс Google «повстав з мертвих» в якості опції Chrome

Chrome

Пошуковий гігант нерідко “ховає” свої розробки — однією з них став RSS-клієнт Google Reader, закритий в 2013 році. Але днями компанія несподівано повернула своє дітище до життя, хоч і в злегка незвичній формі. Функції скасованого сервісу отримав фірмовий браузер Chrome.

RSS-агрегатор з’явився в складі Chrome 92: при відвідуванні новинних сайтів їх тепер можна додати в добірку за допомогою кнопки «відстежувати» в меню браузера.

Після цього додаток почне збирати нові заголовки для подальшого перегляду в окрему стрічку, подібно до того як це робив сервіс Google Reader.

Читайте також:  Ветерани WB Games, Ubisoft і EA заснували нову студію

Google Chrome

Користувачам доступні додаткові налаштування і можливість редагувати список джерел. На жаль, в актуальній версії сервісу поки не реалізована функція ручного оновлення доступного списку публікацій, у зв’язку з чим оповіщення приходять з незначним запізненням.

Щоб активувати нововведення, потрібно виконати команду chrome: / / flags/ # web-feed в адресному рядку. Очікується, що функція RSS-підписок стане штатним інструментом Chrome в одному з найближчих стабільних релізів браузера.

Джерело: androidpolice