Технології

Новий апдейт Windows 10 виправляє «геймерські» помилки ОС

Microsoft Windows 10

Microsoft випустила велике накопичувальне оновлення для декількох версій операційної системи. Воно містить ряд виправлень, покликаних підвищити продуктивність і стабільність Windows 10 в ігрових сценаріях, а також зачіпає власників лептопів і усуває ряд відомих недоліків в роботі популярної ОС.

Оновлення KB5004296 усуває проблему, через яку системні служби не могли відкривати певні ігри на десктопах. Заодно розробники виправили баг, при якому звук вибору чого-небудь в грі відтворювався занадто голосно при натисканні кнопки на геймпаді.

Читайте також:  Google Pixel 5a 5G перевірили на ремонтопридатність

Спеціально для користувачів ноутбуків Microsoft усунула проблему в роботі ігрового режиму, при якій через неправильні налаштування живлення відбувалися осідання частоти кадрів і продуктивності.

Софтмейкер також “полагодив” непрацюючий індикатор стану мережевого підключення після використання VPN і помилку друку при підключенні принтера по USB, що торкнулася майже всі версії Windows 10, починаючи зі збірки під номером 2004.

Крім того, апдейт вирішив питання неможливості введення тексту за допомогою редактора методів введення IME в разі, якщо ноутбук налаштований таким чином, що при закритті кришки здійснюється його відключення.

Оновлення вже доступне для Windows 10 версій 2004, 21h1, 19041.1151, 19042.1151 і 19043.1151. З повним списком виправлень і змін можна ознайомитися на офіційному сайті компанії.