Технології

Microsoft випустила першу бета-версію Windows 11

Windows 11

Вибравшись зі статусу закритого білда для розробників, Windows 11 з’явилася на бета-каналі і стала доступна всім учасникам програми попередньої оцінки. На відміну від ранніх збірок, вона краще підходить для роботи на призначених для користувача комп’ютерах.

Збірка під номером 22000.100, за запевненням розробників, відрізняється хорошою стабільністю. Втім, встановлювати її в якості основної системи все ще не рекомендується. З огляду на статус «бети», Windows 11 може містити різні помилки, а ряд готуються до релізу функцій — відсутні.

Читайте також:  Apple запатентувала «пористий» дизайн для iPhone та інших гаджетів

Windows 11

Microsoft також підкреслила, що попередня версія ОС не містить багато вбудовані додатки і не підтримує запуск програм для Android. Проте всі бажаючі вже можуть оцінити оновлений інтерфейс, включаючи розміщене по центру меню» Пуск”, оригінальний дизайн панелі завдань, нові системні звуки і закруглені кути вікон.

Windows 11

Користувачі, які раніше встановили збірку Dev, можуть перейти на бета-версію ОС, вибравши Новий канал в розділі меню «програма попередньої оцінки Windows», який знаходиться в «Центрі оновлення».