Авто

Співробітників компанії Ілона Маска зобов’язали добре відгукуватися про свого боса

Ілон Маск

Американське видання TechCrunch отримало в своє розпорядження інструкцію, призначену для водіїв підземної транспортної системи Loop Transportation System в Лас-Вегасі. У документі під назвою “сценарій поїздки” водіям електрокарів Tesla рекомендовано не розповідати, як давно вони працюють на цьому місці; не відповідати на питання про аварії, а також вихваляти Ілона Маска.

Інструкції демонструють, наскільки серйозно будівельна компанія The Boring Company ставиться до свого іміджу, а також до статусу свого засновника Ілона Маска.

Читайте також:  Mercedes-Benz впроваджує найпросунутіший у світі автопілот

У документі сказано, що основним завданням транспортної системи Loop є забезпечення безпечних, а не захоплюючих поїздок. Водіям рекомендовано звести всі розмови до мінімуму. При цьому на деякі питання представники фірми заздалегідь підготували відповіді.

На їхню думку, якщо пасажири цікавляться досвідом водія, слід відповісти: «його вистачає, щоб добре вивчити ці тунелі». Крім того, ні в якому разі не можна розповідати, як давно співробітник працює в компанії. При питаннях про ДТП водії зобов’язані відповідати: “це дуже безпечна система” або “я не знаю — зверніться в компанію”. Ту ж відповідь слід давати на питання про кількість співробітників або вартості тунелів.

Читайте також:  Toyota перетворить кросовер RAV4 на бюджетний пікап

Що стосується Ілона Маска, то питання про нього в документі названі “вкрай поширеними” і “надзвичайно делікатними”. Водіям рекомендовано максимально коротко відповідати на питання про главу Tesla і якомога швидше припиняти бесіду.

У разі ж, якщо пасажири продовжують питати, яка він людина, слід відповідати: «він приголомшливий, надихаючий і великий лідер». На питання, наскільки бізнесмен бере участь у справах системи підземних тунелів, слід говорити, що він засновник компанії, який дуже залучений в процес і завжди готовий допомогти.

Підземну транспортну систему Loop Transportation System запустили в середині червня. За задумом глави американської компанії Ілона Маска, завдяки унікальній споруді і електрокарам Tesla учасники заходів зможуть швидко добиратися до різних частин центру. Однак на ділі все виявилося інакше.