Технології

Продуктивність PC-версії Microsoft Flight Simulator зросла на 50-100%

Microsoft Flight Simulator

Неймовірно красива Microsoft Flight Simulator стала справжнім випробуванням для багатьох любителів PC-геймінгу і їх систем. З виходом гри на Xbox Series X / S розробники вирішили порадувати і власників комп’ютерної версії за допомогою патча, що поліпшує продуктивність. Як виявилося, приріст fps склав 50-100%.

Результатами тестування поділився автор видання The Verge. Він запустив оновлену версію Microsoft Flight Simulator на PC з Intel Core i9 – 11900k і NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti, встановивши ультраналаштування графіки і дозвіл 1440p. В результаті гра видала 68 fps замість колишніх 45, що вище більш ніж на 50%.

Читайте також:  Браузер Chrome буде копіювати тему оформлення Android-смартфона

Самі розробники Microsoft Flight Simulator відзвітували про приріст частоти кадрів в секунду до 100%. Їх система на базі Core i7 – 9700K і RTX 2060 SUPER тепер запускає симулятор при 60 fps, хоча раніше частота трималася на рівні 30.

До того ж гра стала працювати набагато стабільніше. Розробники пояснили, що для досягнення таких результатів їм довелося переписати значну частину движка. При цьому Microsoft Flight Simulator на PC ще належить трансфер на DirectX 12, з яким в грі з’явиться підтримка трасування променів.

Нагадаємо, що оригінальна версія Microsoft Flight Simulator вийшла в серпні 2020 року. До консолей Xbox Series X / S гра дісталася тільки 27 липня, зате відразу з підтримкою DirectX 12.