Технології

Слух: Microsoft «змусить» користувачів перейти на браузер Edge

Microsoft Edge

Компанія активно просуває свій додаток – і, схоже, має намір робити це навіть агресивними методами. У новій тестовій збірці Windows 11 змінити браузер за замовчуванням стало набагато складніше, а сам процес займає набагато більше часу, ніж раніше.

Згідно зі звітом інсайдерів, в бета-збірці 22000.100 процедура зміни браузера за замовчуванням помітно ускладнилася. Зазвичай для цього достатньо було перейти в меню «Параметри» — «Додатки» – «Додатки за замовчуванням», вибрати зі списку необхідний браузер і застосувати зміни. Однак в останній ревізії Windows 11 після цієї процедури відкриється нове вікно з перерахуванням різних типів файлів і протоколів.

Читайте також:  Нові iPhone 13 будуть заряджатися швидше, але не набагато

Microsoft Windows 11

Список, який з’явився налічує відразу 11 пунктів: HTM, HTML, PDF, SHTML, SVG, WEBP, XHT, XHTML, HTTP, HTTPS і MAILTO. Щоб обраний сторонній браузер працював при відкритті будь-яких веб-сторінок за замовчуванням, необхідно встановити його таким для кожного формату і протоколу, підтвердивши дію натисканням клавіші «ОК», і погодившись зі спливаючим діалоговим вікном, яке кожен раз пропонує залишити Edge в якості основного веб-оглядача.

Microsoft Windows 11

Інсайдери не виключають, що це лише баг тестової версії Windows 11, і компанія виправить його до моменту виходу релізної збірки ОС. Сама Microsoft ситуацію поки не прокоментувала.