Авто

Xiaomi наймає людей для створення автопілота четвертого рівня

Автопілот

Китайська технологічна компанія Xiaomi створить новий напрямок, який займеться розробкою системи безпілотного управління для автомобілів, повідомляє Gizmochina.com з посиланням на китайську соцмережу Weibo.

За словами глави Xiaomi Лей Цзюня, на першому етапі планується найняти 500 інженерів — вони будуть працювати над автопілотом четвертого рівня за класифікацією SAE, який не вимагає участі водія в процесі управління і може вести машину по заданому маршруту.

На сьогоднішній день практично всі серійні автомобілі, що мають функцію автономного водіння, відповідають другому рівню, в тому числі і електрокари Tesla. Другий рівень автоматизації означає, що водій контролює ситуацію на дорозі, тримає руки на кермі і, в разі необхідності, може взяти управління на себе.

Читайте також:  Представлений пікап Ford F-150 Shelby з динамікою суперкара

Далі багатьох просунулася Honda, яка в березні 2021 року представила Legend Hybrid EX з автопілотом третього рівня, що дозволяє водієві прибрати руки з керма. Однак такі автомобілі доступні тільки в Японії і виключно в лізинг.

Xiaomi може випередити автовиробників у цій сфері, розробивши автопілот четвертого рівня за класифікацією організації SAE International.

Йому не потрібне втручання водія ні за яких дорожніх ситуаціях, при цьому машина з такою технологією може їхати тільки по заданому маршруту. Ніяких інших подробиць про розробку Xiaomi поки немає.

Зате відомо, що технологічна компанія має намір випускати автомобілі, і одну модель Xiaomi вже представила. Їй виявився кемпер, оснащений фірмовою технологією “розумного будинку”, який поки існує в єдиному екземплярі.

Читайте також:  Найбільший автомобіль Dacia готується до прем'єри: перше відео

Навесні цього року повідомлялося, що Xiaomi має намір випускати недорогі електрокари, перевагою яких стане просунута бортова Електроніка. Допоможе їй в цьому китайський концерн Great Wall.