Авто

Hennessey відзначила 30-річчя особливою версією 1000-сильного Chevrolet Camaro

Exorcist 30th Anniversary Camaro

Американське ательє Hennessey Performance приготувало лімітовану версію 1014-сильного Chevrolet Camaro, який в компанії називають Exorcist. Ювілейним випуском “екзорциста” Hennessey вирішила відзначити 30-річчя, тому і тираж маслкара з пам’ятними відмітками на кузові обмежать 30 екземплярами. За кожен з них доведеться викласти як мінімум 135 тисяч доларів.

 Exorcist 30th Anniversary Camaro

Ювілейний Exorcist 30th Anniversary Camaro отримав унікальну червоно-чорне забарвлення кузова і наклейки на крилах з числом «30» і роками роботи ательє Hennessey Performance: 1991-2021. Шасі кожного з випущених автомобілів присвоєно порядковий номер – від 1 до 30.

Читайте також:  Volkswagen запустив збірку маленького кросовера Taigun

 Exorcist 30th Anniversary Camaro

В іншому лімітована версія не відрізняється від “стандартного” Exorcist. За основу взято Chevrolet Camaro ZL1, якому замінили механічний нагнітач, систему впуску і розподілвал, а також встановили колектори з нержавіючої сталі і переналаштували блок управління двигуном.

 Exorcist 30th Anniversary Camaro

В результаті потужність V8 6.2 LT4 зросла до 1014 кінських сил (1197 Нм крутного моменту). Динаміка не змінилася: з місця до 60 миль на годину (97 кілометрів на годину) такий Camaro розганяється за 2,1 секунди, а його максимальна швидкість становить 349 кілометрів на годину.

 Exorcist 30th Anniversary Camaro

Ювілейний Exorcist можна буде замовити в кузові купе або кабріолет з механічною коробкою передач або автоматом. Причому доступний тюнінгований “Камаро” клієнтам як в США, так і по всьому світу.

Читайте також:  Maserati оголосила терміни прем'єри нового кросовера

 Exorcist 30th Anniversary Camaro

30 екземплярів ювілейної версії стануть останніми з 100 Camaro Exorcist, які тюнери Hennessey побудували ще в 2017 році до виходу 850-сильного Dodge Challenger Demon.

Що стосується звичайного Camaro, то йому теж пророкують швидке зникнення: як з’ясувало видання Automotive News, на зміну розгубив Популярність маслкару вже в 2024 році прийде електричний седан.