Політика

ЗМІ: Сенатори висунули ультиматум щодо ПП-2

Сенат США

Члени Сенату США погрожують заблокувати призначення до Міністерства фінансів, якщо не будуть введені санкції проти россійскойго газопроводу.

Група сенаторів-республіканців вимагає від адміністрації президента США Джо Байдена введення нових санкцій проти Північного потоку-2 і погрожує заблокувати затвердження двох кандидатів на керівні посади в Міністерстві фінансів. Про це вони попередили в листі до міністра фінансів США, текст якого наводить у середу, 28 липня, агентство Bloomberg.

“Газовий трубопровід Північний потік-2 безпосередньо шкодить інтересам національної безпеки США, а також наших союзників і партнерів. У разі завершення цей проект посилить зловмисний вплив Володимира Путіна на Європу, дестабілізує неміцну безпеку України і заохотить Росію до подальшої агресії”, – йдеться в листі.

Читайте також:  США пообіцяли допомогти Україні у війні на Донбасі

Сенатори заявляють, що заблокують на слуханнях у комітеті з банківської діяльності кандидатури Брайана Нельсона і Елізабет Розенберг, які були запропоновані на посади з контролю виконання санкцій. При цьому республіканці вимагають скасувати санкційні пільги, які адміністрація Байдена ввела щодо компанії-оператора Nord Stream 2.