Технології

Додаток Google TV для Android отримав новий інтерфейс

Google TV

Великий апдейт вніс ряд змін в інтерфейс і можливості фірмового додатка. Розробники поліпшили алгоритми розумного пошуку і видачі рекомендацій, розширили список підтримуваних стрімінгових майданчиків, а найближчим часом пообіцяли додати функцію дистанційного керування.

Завдяки оновленому дизайну додаток, раніше відомий як “Google Play Фільми”, став відображати більше персоналізованого контенту в рекомендаціях, а також нові блоки “кращий вибір” і “продовжити перегляд”.

Крім того, користувачі отримали доступ до рейтингів агрегатора Rotten Tomatoes на постерах до фільмів і шоу. Одним же з найістотніших нововведень стала можливість додавання додаткових джерел контенту при пошуку.

Читайте також:  Аналітик: продажі нових MacBook виростуть через нові дисплеї

Google TV

Заодно в Google TV була додана інтеграція з сервісами Discovery+, Viki, FuboTV, YouTube TV, Cartoon Network і Philo. У планах компанії-розширення списку постачальників контенту до більш ніж 30 майданчиків.

Протягом найближчого тижня Google TV також отримає підтримку пошуку відео за запитом на сервісі YouTube TV. Зараз оновлений інтерфейс вже доступний для користувачів з США.