Технології

TikTok запустив сім нових функцій для авторів контенту і глядачів

TikTok

Розробники популярного сервісу коротких відеороликів представили нову версію мобільного додатку. Акцент був зроблений на розширенні функціональності прямих трансляцій — користувачам стали доступні відразу сім нових опцій для проведення ефірів.

На майданчику з’явилися фільтри за ключовими словами — користувачі можуть самостійно скласти власний словник, в який додати до 200 «стоп-слів». Якщо хтось із глядачів залишить коментар, що включає слово зі списку, він не буде відображатися, а при відправці потенційно неприпустимого тексту його буде запропоновано переглянути.

Читайте також:  Створена літій-металева батарея з рекордною питомою ємністю

У планах розробників-додавання функцій тимчасового відключення деяких користувачів від трансляцій, а також видалення негативних або образливих коментарів під час прямих ефірів.

TikTok

Крім того, в новій версії TikTok з’явилася функція «картинка в картинці», використання якої дозволить перемикатися на інші програми, не припиняючи перегляду стріму. Реалізована і можливість вести спільні ефіри з іншими авторами, а також відповідати на питання прямо під час трансляції в спеціальному розділі «Питання і відповіді».

У стрічці рекомендацій з’явився доступ до стрічки підписок, в якому відображаються не тільки популярні відео, але і Прямі Трансляції. Автори ефірів тепер можуть надати права модератора будь-якому користувачеві, щоб він блокував небажані коментарі або глядачів, що порушують правила майданчика.