Технології

Google розробляє додаток для переходу з iOS на Android

Google Pixel

За даними інсайдерів, компанія Google готує до запуску новий додаток: воно допоможе користувачам iOS максимально комфортно перейти на Android.

На відміну від хмарних сховищ, перенести можна буде не тільки список контактів і фотографії, але і багато додатків — правда, з невеликою застереженням.

Вивчаючи код нового інструменту резервного копіювання, ентузіасти виявили в ньому згадку додатка для iOS, що дозволяє користувачам екосистеми Apple переключитися на Android. Імовірно мова про якусь альтернативу програми «перехід на iOS», розробленої Apple більше п’яти років тому.

Читайте також:  Google Pixel 5a 5G: ємний акумулятор, захист IP67 і ціна $ 449

Раніше копіювати важливу інформацію можна було тільки через «Google Диск» з подальшим ручним завантаженням на Android-пристрій. При цьому користувач міг перенести файли і фотографії, але не додатки.

Тепер же, згідно з джерелом, спеціальний інструмент буде знаходити Android-версії різних додатків для iOS і відразу завантажувати їх з Google Play. Працювати це імовірно буде тільки для безкоштовного софта-інший же доведеться купувати заново.

Додатки з назвою Switch to Android поки немає в App Store – за чутками, воно ще знаходиться в стадії розробки і тестування. Сама Google поки не оголошувала про випуск подібного інструменту.