Авто

Названо 10 найбільш популярних авто серед українців

Mercedes BMW Volkswagen Audi

Більшість тих, хто планує купувати авто віддають перевагу седанам з ГБО, а середній бюджет становить від 5 тисяч доларів. А у рейтингу найбільш затребуваних брендів першу трійку займає продукція німецьких марок.

До таких висновків дийшли аналітики сайт OLX Авто, які провели у липні опитування понад 10 тисяч респондентів. Більшість українських автолюбителів не готові купувати нові автомобілі. Протягом багатьох місяців вперті цифри статистики свідчать, що чотири з п’яти зареєстрованих в Україні легкових авто – б/в. Більше половини (57%) купуються на вторинному ринку, а решта приїжджають до нас з Європи (20%), США (9%) та країн Азії (2%).

Читайте також:  Honda показала, яким буде оспортивлений HR-V нового покоління

Найбільшою популярністю серед вітчизняних автолюбителів користується продукція німецьких брендів (46%), другу сходинку займають машини з Японії (21%), а замикає трійку французькі марки (8%).

Топ-10 рейтингу автомобільних брендів серед опитаних:

  1. Volkswagen – 21%
  2. Mercedes-Benz – 10%
  3. BMW – 8%
  4. ВАЗ – 8%
  5. Renault – 7%
  6. Skoda – 6%
  7. Ford – 6%
  8. Audi – 5%
  9. Opel – 5%
  10. Daewoo – 3%

На машини з кузовом седан припадає майже третина всіх угод (29%), ще 23% вибирають практичні та місткі універсали. Компактні хетчбеки та позашляховики однаково популярні – по 11%, а замикають список мінівени (10%).

Читайте також:  BMW почне випускати подовжені на 13 сантиметрів кросовери X5

Поки уряд будує плани із забороні ввезення та продажу автомобілів з ДВС, тільки 2,3% українських автолюбителів готові витратити свої кровні заощадження на екотранспорт. Більшість вважають за краще бензинові (36%), дизельні (25%) та машини з ГБО (27%).

Головним критерієм вибору покупців є надійність машини (88%), для 55% – важлива витрата пального, а швидкість та потужність має значення для 28% респондентів.