Авто

Чистий прибуток Tesla вперше в історії перевищила мільярд доларів

Tesla

Компанія Tesla відзвітувала про рекордний прибуток, отриманий у другому кварталі 2021 року. Американська корпорація заробила за останні три місяці в десять разів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За словами представників концерну, незважаючи на глобальний дефіцит мікросхем, загальна виручка склала 12 мільярдів доларів.

За підсумками квітня 2021 року загальний прибуток компанії Ілона Маска склав 11,96 мільярда доларів (приблизно 883,5 мільярда рублів за поточним курсом). До квітня минулого року Tesla вдалося отримати тільки 104 мільйони доларів. При цьому, чистий прибуток корпорації вперше в історії склав 1,14 мільярда.

Читайте також:  Ілон Маск підтвердив, що традиційне кермо не повернеться в Tesla

Від продажу електромобілів компанія отримала 10,2 мільярда доларів. Крім того, доходи Tesla в розмірі 801 мільйона доларів приніс енергетичний бізнес корпорації, включаючи сонячні батареї для будинків і підприємств, а також біткоїн-активи компанії.

За словами Ілона Маска, незважаючи на рекордний прибуток, обсяги виробництва Tesla могли бути ще більше, якби світ не зіткнувся з глобальним дефіцитом мікросхем, викликаним ще в минулому році пандемією коронавірусу.

В кінці квітня Tesla опублікувала фінансовий звіт, з якого випливало, що за підсумками першого кварталу 2021 року її чистий прибуток склав 438 мільйона доларів. Це в 27 разів більше, ніж результат перших трьох місяців минулого року, за які Tesla вдалося заробити тільки 16 мільйонів.

Читайте також:  Hennessey розпродала всі гіперкари і випустить щось «не від світу цього»

Джерело: Reuters