Технології

Microsoft буде боротися з установкою Windows 11 на «невідповідні» ПК

Windows 11

Слідом за відключенням «ретро-режиму» інтерфейсу нової ОС компанія заявила, що не допустить установки Windows 11 на комп’ютери, що не відповідають її системним вимогам. З чуток, виправити ситуацію не зможуть навіть “хакерські” методи, пов’язані з програмними маніпуляціями.

За заявою Microsoft, всі можливі шляхи завантаження Windows 11 на пристрої з непідтримуваним обладнанням в релізній версії ОС будуть заблоковані. Якщо ПК не відповідає перерахованим вимогам, то його власник не зможе обійти встановлені софтмейкером обмеження.

Визначати сумісність пристрою з Windows 11 компанія буде за допомогою даних телеметрії. При цьому центр оновлення Windows повідомить користувачеві, чи зможе він перейти на нову операційну систему. Microsoft стверджує, що обійти обмеження на установку шляхом зміни групових політик буде неможливо.

Читайте також:  Суддя виніс рішення у справі Apple проти Epic: переможців немає

“Ми знаємо, що це погано, коли деякі користувачі не матимуть права на Windows 11. Але важливо пам’ятати: причина, по якій ми робимо це, полягає в тому, щоб пристрої були більш продуктивними і безпечними, ніж будь-коли раніше”, — пояснюють представники компанії.

Зараз Windows 11 доступна для бета-тестування всім учасникам програми попередньої оцінки. Стабільна збірка операційної системи буде випущена пізніше цього року.