Авто

Стали відомі автомобільні переваги ТікТокерів

BMW M4

TikTok швидко став повальним захопленням по всьому світу. Аналітики з’ясували автомобільні переваги у користувачів сервісу.

Дік Ловетт, автомобільний ритейлер з Великобританії, проаналізував хештеги, в яких згадуються люксові бренди автомобілів, і підрахував кількість переглядів на TikTok, що використовують їх.

З’ясувалося, що за станом на 15 червня 2021 року, коли були зібрані дані, найпопулярнішим виявився BMW, який отримав 22 мільярди переглядів.

Це більш ніж в два рази більше, ніж у наступного за популярністю бренду розкішних автомобілів.

Читайте також:  В Україні названо найпопулярніші автомобільні бренди липня

Другим за популярністю став бренд Audi з 9,3 млрд переглядів, а модель TT була найбільш часто згадуваною моделлю в хештегом TikTok з 5,5 млрд переглядів.

Також цікаво відзначити, що користувачі сервісу мало цікавляться кроссоверами і SUV. Три найбільш популярних BMW в додатку – це спортивні моделі M4, M3 і M2.

У Audi в трійці фігурують – ТТ, А4 і R8. Аналогічна ситуація з брендом Jaguar, у якого в ТОП3 фаворитів XE, XF і F-Type.

tiktok ranking manufacturer

Відрадно, що юне покоління повертається до витоків і вважає за краще стильні спорткари, а не кросовери. Можливо молоді покупці знову почнуть цікавитися при виборі автомобіля не діагоналлю мультимедійного центру, а потужністю її мотора і швидкісними характеристиками.