Авто

Оновлену Hyundai Creta зняли на дорозі: вона схожа на Tucson

Hyundai Creta

Південнокорейська марка вже тестує оновлений кросовер. Судячи з фотографії, зробленої на батьківщині моделі, з рестайлінгом Creta знову радикально змінить імідж: на цей раз вона стане схожа на Tucson четвертої генерації, який отримав складну оптику, «зрослася» з гратами радіатора з малюнком з трапецієподібних елементів. Очікується, що прем’єра модернізованої Creta відбудеться в наступному році.

Світлодіодні денні ходові вогні разом з гратами радіатора Creta запозичить у Tucson, а ось блоки ближнього і дальнього світла будуть відрізнятися і отримають прямокутні секції.

Читайте також:  Hyundai випустить на дороги США 30 водневих вантажівок

Крім цього, оновлена “Крета” обзаведеться зміненими бампером і капотом. Ймовірно, ззаду нововведення так само торкнуться оптику і бампер.

За попередніми даними, моторна гамма Creta з рестайлінгом залишиться колишньою. На ринках Південно-Східної Азії в неї входять 1,5-літрові бензиновий і дизельних агрегати потужністю 115 кінських сил.

На вершині-1,4-літрова «турбочетвірка», що видає 140 сил. Двигуни поєднуються з “механікою”, варіатором або роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями.

Джерело: bobaedream.co.kr