Авто

Подивіться на чотиримісний Chevrolet Corvette, якого ніколи не було

Chevrolet Corvette

В офіційному Instagram-акаунті General Motors Design опублікували фотографії прототипу Chevrolet Corvette з чотирма посадочними місцями. Такий автомобіль розробили ще в 1962 році як відповідь на популярний Ford Thunderbird, проте в серію чотиримісний «Корветт» так і не пішов. За однією з версій, рішення не випускати такий автомобіль було прийнято після того, як один з високопоставлених співробітників GM застряг в салоні.

За розробку чотиримісної версії спорткара відповідав Ларрі Шинода, дизайнер Corvette. Принциповими відмінностями такого автомобіля від стандартного купе були подовжені двері, через які можна було пробратися на другий ряд. Колісну базу розтягнули до 2,64 метра, а надбавка до довжини склала 15 сантиметрів.

Читайте також:  Авторинок Великобританії впав до мінімуму з 1998 року

Чотиримісний Corvette повинен був стати відповіддю General Motors на популярний на той час Ford Thunderbird, проте ці плани так і не були втілені в життя: GM побудувала всього один прототип, але і він згодом був знищений.

Chevrolet Corvette

Carscoops наводить популярну версію відмови від випуску такого автомобіля. З чуток, один з топ-менеджерів General Motors виявився заблокований на задньому сидінні прототипу через переднє крісло, котре раптово заклинив. Щоб його визволити, довелося демонтувати сидіння.

Chevrolet Corvette виробляється вже 60 років, і за цей час автовиробник не раз експериментував. Наприклад, в 1970 році на Нью-Йоркському автосалоні компанія представила Corvette C поперечно розташованим мотором, пізніше дебютував прототип з роторно-поршневим двигуном Ванкеля, а на Детройтському автосалоні 1986 року показали середньомоторний Corvette Indy з підйомними дверима.

Читайте також:  Чергова Tesla загорілася під час зарядки. Вогонь знищив гараж та ще одну Tesla

Експериментували і ентузіасти. Один з недавніх прикладів-Corvette в кузові Шутінг-брейк, побудований в єдиному екземплярі дизайнером машинок Hot Wheels Гаррі Бредлі. У 2019 році унікальний спорткар виставили на eBay за 18 999 доларів.