Технології

Блогер відправив трекери AirTag Ілону Маску і Тіму Куку

Apple AirTag

Автор YouTube-каналу MegaLag провів незвичайний експеримент з трекерами Apple AirTag. Він відправив їх Тіму Куку, Ілону Маску, а також в Північну Корею. Доля кожного з пристроїв виявилася цікавою.

Найскладніше довелося трекеру, який відправився в Північну Корею. Мало того що він не досяг місця призначення, так його ще повернули в Південну Корею, де зв’язок з ним обірвався, оскільки функція Find My там недоступна через місцеве законодавства.

AirTag, відправлений Ілону Маску, пролежав два з половиною тижні в штаб-квартирі SpaceX, а після подав останній сигнал в центрі утилізації в Кастайці, Каліфорнія.

Читайте також:  Telegram потролив WhatsApp за анонс «нової» функції

Трекер, що відлетів в Apple Park, був виявлений в Неваді, а після пролежав у місці призначення шість тижнів, перш ніж на нього звернули увагу співробітники компанії. На подив блогера, один з помічників Тіма Кука відправив блогеру у відповідь лист. У ньому він пояснив, що глава Apple отримує сотні листів щомісяця, але оскільки він вкрай зайнятий, то не може відповісти на все. Однак в компанії оцінили сам факт творчого використання AirTag. У листі з Apple був і трекер блогера.