Авто

Покупці Ford Bronco масово скаржаться на проблеми з дахом

Bronco

Перші покупці відродженого Ford Bronco, які зробили попереднє замовлення ще минулого літа, почали отримувати свої позашляховики, проте якість виготовлення автомобіля викликало у них розчарування.

Власники повідомляють про те, що зовнішня поверхня даху покривається добре видимими візерунками, а внутрішня обшивка зроблена неакуратно — наприклад, обрізана сильніше, ніж потрібно, має нерівні краї і деформується навколо кріпильних елементів.

Через низку проблем з постачальниками вихід на ринок відродженого позашляховика Ford Bronco відбувся неабияк пізніше, ніж було заплановано.

Читайте також:  Автосалон в Нью-Йорку не відбудеться через коронавірус. Виставку переносять вже в четвертий раз

Перші автомобілі почали сходити з конвеєра лише в середині червня, але отримали їх покупці на тематичних форумах замість радості володіння довгоочікуваним позашляховиком навперебій діляться один з одним розчаруванням, пов’язаним з якістю виготовлення даху.

На її зовнішній поверхні з’являється візерунок на зразок зміїної шкіри або бджолиних сот. Американці відзначають, що дефект носить виключно візуальний характер, оскільки на дотик дах здається нормальною. На жаль, це не єдина проблема, пов’язана з дахом.

Інші власники Bronco повідомляють про те, що обшивка стелі відвалюється від внутрішньої поверхні даху, а її краї нерівно обрізані і утворюють великі зазори.

Читайте також:  Найбільший кросовер Volkswagen отримав спортивний обвіс

Крім того, частини, з яких складається обшивка, часто відрізняються один від одного фактурою і кольором, причому відтінок може бути ще й неоднорідним.

Іноді стеля починає коробить через всього пару тижнів експлуатації — як правило, обшивка деформується навколо болтів кріплення. Ford поки не відреагував на скарги, так що метод усунення дефекту залишається невідомий.