Авто

У США вдвічі збільшився попит на старі Bentley і Rolls-Royce

Rolls-Royce Phantom VIII

У США як мінімум удвічі збільшився попит на старі Bentley і Rolls-Royce. За даними Automotive News Europe, в 2021 році частка «беушних» моделей в загальних продажах Rolls-Royce зросла з 33 до 75 відсотків, а обсяги продажів Bentley на вторинному ринку з січня по травень збільшилися на 150%. Прагнення заощадити ні при чому — більшість забезпечених покупців просто не готові місяцями чекати поставок нових автомобілів.

Подорожчання старих автомобілів-загальносвітова тенденція, яка викликана скороченням виробництва нових машин, але вибуховий попит на люксові моделі на вторинному ринку пояснюється аж ніяк не дефіцитом нових.

Читайте також:  Співробітник дилера Chevrolet розігнався на клієнтському Corvette до 240 км / год

Забезпечені покупці більше не готові кілька місяців чекати новий автомобіль, налаштований за індивідуальним замовленням-простіше погодитися на компроміси за кольором і оснащенню, але отримати потрібну модель Bentley або Rolls-Royce прямо зараз, керуючись принципом «Живеш тільки один раз».

У випадку з суперкарами McLaren збільшення продажів не спостерігається, але у дилерів просто немає запасу машин — сертифіковані дилерами «беушки» продаються дуже швидко, незважаючи на те, що часом коштують дорожче нових.

Топ-менеджер північноамериканського офісу McLaren Нік Браун заявив, що вживане купе 765LT вже коштує на 40 відсотків дорожче нового!

Виробники люксових моделей і ексклюзивних суперкарів забезпечені замовленнями мінімум на півроку вперед, так що бажаючі замовити нову модель змушені чекати довше, ніж раніше, що підходить не всім.

Читайте також:  Стала відома дата прем'єри нового Subaru WRX

Ще недавно старі Rolls-Royce Wraith або Ghost втрачали в ціні 40-45 відсотків за п’ять років, але у випадку з новими моделями знецінення може бути не настільки явним.

Джерело: Automotive News Europe