Політика

У Німеччині попередили про обмеження для невакцинованих

Вакцинація

Нової ізоляції в Німеччині вводити не планують, однак обмеження можуть ввести для людей, які не пройшли вакцинацію від коронавірусу.
Влада Німеччини попередила про можливі нові обмеження для людей, які не пройшли вакцинацію від коронавірусу. Таку заяву зробили в адміністрації канцлера Ангели Меркель, повідомляє Associated Press.

Так, глава адміністрації Хельге Браун повідомив, що він не очікує нової ізоляції в Німеччині. Однак обмеження можуть ввести для людей, які не пройшли вакцинацію від коронавірусу. Їм можуть заборонити відвідувати ресторани, кінотеатри або спортивні стадіони.

Читайте також:  ЄС назвав умови для зняття санкцій з Білорусі

Він наголосив, що вакцинація важлива для захисту від важких захворювань, і тому вакциновані люди виразно матимуть більше свобод, ніж невакциновані. Він також зазначив, що така політика буде законною, тому що держава несе відповідальність за захист здоров’я своїх громадян.

Це питання викликало розбіжності навіть в самій партії християнських демократів Меркель. Його кандидат на заміну Меркель на посаді лідера Німеччини Армін Лашет заявив, що зараз виступає проти будь-яких формальних або неформальних вимог до вакцин.

“Я не вірю в обов’язкові щеплення, і я не вважаю, що ми повинні чинити непрямий тиск на людей, щоб вони проходили вакцинацію”, – заявив політик.

Читайте також:  Кабмін обрав главу Бюро економічної безпеки

Він наголосив, що Німеччина – вільна країна і в ній є права на свободу не тільки для певних груп.

Зазначимо, що в Німеччині, як і в інших країнах Європи, заговорили про обмеження через поширення штаму Дельта. Також там обговорюють можливість обов’язкової вакцинації для певних професій, в тому числі для медичних працівників, але офіційно про такі вимоги ще не заявили.