Технології

YouTube вводить нову функцію New to you. Чому вона корисніша, ніж здається?

Youtube

Відеохостинг YouTube анонсував функцію New to you. Вона допоможе тим, хто втомився від одноманітних рекомендацій і хотів би побачити щось нове. Розповідаємо, що важливого привнесе ця опція на платформу.

Google вводить цю функцію, щоб вирішити проблему з однотипними рекомендаціями. Зараз алгоритм підбирає ролики, схожі на ті, що користувач вже переглянув. Так рекомендації стають монотонними: гортаєш десятки каналів і не можеш знайти цікаві матеріали.

Пошуковий гігант заявляє, що майбутня опція дозволить глядачам досліджувати контент «за межами їх типових уподобань». Розділ New to you (“нове для вас”) запропонує більше оригінальних відео, які завантажені недавно.

Читайте також:  Додаток Google TV для Android отримав новий інтерфейс

YouTube вводить нову функцію New to you

Нову категорію додадуть на вкладку “Головна”, причому як в десктопній версії YouTube, так і в мобільній. Як її знайти?

  • На комп’ютерах опцію розмістять в кінці верхньої панелі з різними категоріями. Ще вона буде з’являтися під час перегортання домашньої сторінки.
  • На мобільних пристроях New to you вбудують у верхню панель YouTube, відразу після секції «Все».

Коли контур кнопки переливається різними кольорами, це означає, що розділ готовий запропонувати свіжі матеріали. Контент нової секції відрізняється від звичних рекомендацій, але все ж певна Персоналізація є. Скажімо, якщо любите ролики про технології та гаджети, сервіс порадить вам канали про здоров’я та історію.

Читайте також:  У Xiaomi Mi Band X весь корпус буде суцільним екраном

Зараз функція доступна деяким користувачам в США, Великобританії та Франції. За інформацією від Google, розгортання New to you пройде протягом цього місяця.

Чому це нововведення важливіше, ніж здається

Новий розділ має куди більше значення, ніж просто збільшення різноманітності в стрічці. Проблема рекомендацій YouTube полягає в тому, що глядач зазвичай знаходиться в межах інформаційного міхура, а тому рідко бачить контент, протилежний його поглядам.

Адже алгоритм YouTube, як уточнює видання Hootsuite, націлений насамперед на утримання і задоволення смаків аудиторії. Так що, можливо, категорія “нове для вас” не просто розбавить стрічку, але і дозволить вийти за рамки вашого типового кола авторів і думок.