Авто

Рейтинг автомобілів, які власники не хочуть продавати навіть через 15 років

Toyota

Американський портал ISeeCars.com склав рейтинг з десяти моделей, які власники не хочуть продавати навіть через 15 років після початку експлуатації.

Список – результат аналізу 660 тисяч угод з уживаними автомобілями 1981-2005 років випуску, здійснених в США в 2020 році. Експерти не включали в список моделі, зняті з виробництва, і автомобілі, що продаються в Північній Америці невеликими тиражами.

Читайте також:  Mazda розробляє водневий роторний двигун

В середньому тільки 6,1 відсотка американців експлуатують свої автомобілі протягом 15 років, але в останні роки ця частка автовласників поступово зростає. Для чистоти експерименту, аналітики ISeeCars.com не враховували комерційні моделі, тому в список не потрапили важкі пікапи, фургони і мікроавтобуси.

Найбільш лояльні власники у японських автомобілів – всі десять моделей рейтингу випущені в Країні висхідного сонця. Домінує Toyota-власники семи різних моделей не продають свої машини навіть після 15 років експлуатації.

Лідер рейтингу-гібридний хетчбек Prius. У 13,7% власників п’ятидверки залишаються довше 15 років. На другій сходинці кросовери Highlander (12,4%), на третій — пікапи Tacoma (11,6%). Місця в п’ятірці займають мінівени Sienna (11,5%) і пікапи Tundra (11,3%): всі ці моделі залишаються в одних руках вдвічі довше середнього по ринку.

Читайте також:  Tesla очолила рейтинг задоволеності покупців поза заліком

У другій половині рейтингу кросовери Honda CR-V (10,7%) і Pilot (10,4%), Subaru Forester (9,8%), а також рамні позашляховики Toyota 4Runner (9,4%) і Sequoia (9,1%).

Всі ці моделі на хорошому рахунку у американських автовласників-вони досить надійні і безпечні, а коштують порівняно недорого, тому користуються популярністю у середнього класу.