Авто

Bugatti відреставрувала і продала перший Veyron Grand Sport

Veyron Grand Sport

Bugatti Veyron в кузові родстер отримав назву Grand Sport: він отримав знімний жорсткий дах з тонованого напівпрозорого полікарбонату і м’який тканинний тент, який можна встановити всього за кілька секунд.

Автомобіль дебютував в серпні 2008 року в США і був випущений в кількості 150 примірників, а найперший випущений екземпляр недавно пережив заводську програму реставрації La Maison Pur Sang і знову був проданий якомусь колекціонеру.

Французький виробник гіперкарів Bugatti в рамках заводської програми реставрації La Maison Pur Sang відновив найперший випущений екземпляр Veyron 16.4 Grand Sport.

Читайте також:  Камери замість дзеркал і незвичайний капот: розсекречений перший серійний електрокар Genesis

Автомобіль був випущений в 2008 році і дебютував на знаменитому конкурсі елегантності в Каліфорнійському Пеббл-Біч.

Потім родстер з сріблястим кузовом і коньячним інтер’єром встиг побувати на заходах Bugatti в США, Європі та Близькому Сході, після чого був проданий.

У 2020 році виробник викупив Перший Grand Sport назад і відправив гіперкар на завод в Мольсайм для повної реставрації. Всього за чотири місяці фахівці фабрики відновили машину до початкового стану.

Для цього гіперкар повністю розібрали, перефарбували всі кузовні панелі, перешили салон і оновили алюмінієві елементи обробки, а центральна консоль автомобіля була замінена на нову.

Читайте також:  Lotus готує чотири нових електрокари. Першим стане кросовер

Заодно в Bugatti перевірили всі деталі на предмет оригінальності. Після завершення реставрації перший Veyron 16.4 Grand Sport практично відразу ж був проданий неназваному колекціонеру.

За технікою родстер нічим не відрізняється від купе, але його максимальна швидкість без даху становить 349 кілометрів на годину, а з встановленим м’яким верхом — 130 кілометрів на годину.