Технології

Google навмисно «урізала» кастомізацію в Android 12

Google Android 12

В Android 12 було зроблено найбільше візуальне зміна інтерфейсу за довгі роки, але після виходу третьої бети користувачі помітили, що з системи пропали деякі функції. У Google підтвердили, що в цьому немає ніякої помилки, адже це частина нової мови дизайну Material You.

Йдеться про налаштування системних шрифтів і іконок, що з’явилося в стоковому Android від Google відносно недавно. Однак в Android 12 beta 3 ці функції безслідно зникли, залишивши користувачеві можливість міняти лише шпалери і кольорові акценти системних елементів.

Читайте також:  Нові iPhone 13 будуть заряджатися швидше, але не набагато

Користувачі повідомили про це на спеціальному сайті, де представники пошукового гіганта заявили, що це ніяка не помилка.

Google Android 12

“Функції налаштувань стилю (шрифт, форма значка, набір значків і колір акцентів) в Android R замінюються новою функцією динамічного створення тим, яку ми вводимо в Android S. Ми вважаємо нову функцію динамічного створення більш сучасною та інтелектуальною. Простий і приємний досвід, який, як ми сподіваємося, сподобається всім користувачам”, – йдеться в повідомленні Google.

Ситуація виходить двоякою. З одного боку, Google вводить Material You, щоб зовнішній вигляд системи підлаштовувався під кожного конкретного користувача, але в той же час компанія видаляє можливість більш точної кастомізації.

Читайте також:  З App Store і Google Play видалили майже мільйон додатків

Не виключено, що на тлі великої кількості негативних відгуків Google все ж поверне ці функції до релізу Android 12.