Технології

Нові скла Corning Gorilla Glass захистять камери смартфонів [ВІДЕО]

Samsung Galaxy S21

Компанія розширила асортимент фірмової продукції, представивши захисні скла для мобільних камер. Незабаром на ринку з’являться відразу дві новинки бренду з поліпшеними оптичними характеристиками і високими показниками стійкості до різних пошкоджень.

За запевненням вендора, Gorilla Glass DX і DX+ здатні запобігати появі подряпин на об’єктивах смартфонів протягом тривалого часу. При цьому компанія допрацювала представлені ще в 2018-му композитні скла, підвищивши їх світлопроникність до 98% і зберігши механічну міцність.

Читайте також:  Фраза «Окей, Google» стане необов'язковою для ряду команд

За заявою компанії, це один з найвищих показників у своєму класі — середнє значення у більшості сучасних рішень з покриттям антивідблиску становить близько 95%.

Виробник поки не розкрив дату початку продажів фірмових рішень і моделі смартфонів, які першими отримають новий захист камер. Очікується, що одним з перших партнерів бренду в цьому напрямку стане Samsung.

Не виключено, що дебютний пристрій із захисним покриттям камери виробництва Corning буде представлено вже на заході Galaxy Unpacked, запланованому на 11 серпня.