Авто

Патрульна поліція України отримала пікапи Isuzu D-Max

Isuzu D-MAX

Національна поліція України отримала у своє розпорядження партію пікапів Isuzu D-Max. Для правоохоронців автомобілі підготувала вітчизняна компанія “Спец-Ком-Сервіс”.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Правоохоронці потребують у своїй роботі різноманітну техніку. Для деяких підрозділів, окрім просторого салону, необхідне містке вантажне відділення, де можливо перевозити спеціальний інвентар або важку техніку. До того ж не варто забувати, що інколи автомобілям належить виконувати завдання в умовах суцільного бездоріжжя.

Читайте також:  Mercedes-AMG анонсував прем'єру першого електрокара

Isuzu D-MAX

Тепер в арсеналі української поліції є надійні та невибагливі в обслуговуванні пікапи D-Max знаменитої марки Isuzu. Оновлена модель з’явилася на українському ринку навесні минулого року. Новинка отримала яскраву зовнішність та більш практичний інтер’єр.

Під капотом ховається економічний 1,9-літровий турбодизель потужністю 163 кінські сили. До речі, про надійність дизельних моторів Isuzu ходять легенди. Пікап має повний привод, а під’єднати передній міст можна на швидкості до 100 км/год. Крім того, машина здатна долати брід завглибшки до 600 мм.

Додатково майстрами вітчизняної компанії “Спец-Ком-Сервіс” було встановлено спецобладнання відповідно до вимог поліцейської служби. Кожен автомобіль укомплектований світловою панеллю з гучномовцем, засобами зв’язку та має відповідну до стандартів відомчу символіку. В кузові є захисне полімерне покриття поверхні багажного відсіку.